moda damska xxl

komplet welurowy

Uniwersalny komplet dresowy

Przez wiele lat utarło się, iż komplet dresowy to strój odpowiedni jedynie do uprawiania sportu lub co najwyżej przydomowych porządków. Jednak w ostatnich latach odzież dresowa zyskuje coraz większą popularność. Wiele stylistek potrafi tak dobrać tego rodzaju odzież z odpowiednimi dodatkami, aby pasowały one zarówno do pracy jak i na romantyczną kolację. Sprawdzi się również na luźne wyjście z przyjaciółmi.

Odważne połączenia kolorów

Istnieje kilka podstawowych, uniwersalnych trendów, które odpowiednio wykorzystane będą wyglądać dobrze. Niezależnie od tego czy w naszej szafie znajduje się odzież damska XXL czy XS. Jednym z najpopularniejszych, często wykorzystywanych również przez gwiazdy na całym świecie jest biały dres wzbogacony o kolorowe dodatki w jaskrawym kolorze. Może to być na przykład czerwona lub zielona torebka oraz buty w tym samym kolorze. Kobiety stawiające na mocne kolory na pewno odnajdą się w jednokolorowych, rzucających się w oczy kompletach. Może to być czerwony dres, wzbogacony o torebkę w delikatnym pastelowym kolorze takim jak róż lub błękit.

Welurowe propozycje

Dużą popularnością cieszą się także dresy welurowe. Te kupić możemy w wielu krojach i kolorach, a ich niewątpliwą zaletą poza wygodą noszenia jest łatwość doboru odpowiednich dodatków. Czarna lub biała torebka pasować będzie do praktycznie każdego dresu tego typu. Można także postawić na dodatki w kolorze zbliżonym do koloru głównego takiego stroju. W ostatnich sezonach dużym zainteresowaniem cieszą się również bardziej eleganckie dresy w kolorach ziemi. Są one zwykle bardziej stonowane, często dodatkowo urozmaicone motywami roślinnymi. Do takiego zestawu odpowiednia będzie ekologiczna torebka typu worek.

Komplet dresowy w postaci sukienki

Jednak odzież dresowa to nie tylko "spodnie plus bluza". Na ulicach wielu miast spotkać możemy także kobiety chętnie wybierające sukienki z tego właśnie materiału. Torebki dobierane do tego typu kreacji zależą wyłącznie od indywidualnych preferencji. Jednak zwykle panuje swego rodzaju umiar i są one zbliżone kolorystycznie do kolor sukienki. Jak duży jest obecnie wybór sukienek dresowych dowiemy się odwiedzając miejsca takie jak hurtownia z sukienkami, którą bez trudu znajdziemy w każdym większym mieście naszego kraju.